Hakkımızda

Doğa Etiket ve Ambalaj San. ve Tic. A.Ş., 1997 yılında , Avrupa standartlarında kendinden yapışkanlı etiket üretmek amacı ile kurulmuştur. Günümüzde, 115 çalışanı, 13000m² kapalı alana sahip, uluslararası standartlardaki fabrikasında, her nevi Kendinden Yapışkanlı Etiket, Shrink Sleeve, Flexible Sarmal  Etiket, Karton Etiket, Lamine Tüp ve IML üretebilmektedir. Doğa Etiket, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlığı ve güvenliğine önem veren, sürdürülebilir kaynaklar ile üretim yapmaya özen gösteren bir firma olarak, ISO 9001 : 2008, ISO 14001 : 2004, OHSAS 18001 : 2007 standarlarına sahiptir.   

Doğa Etiket; UV Flexo, UV Letterpress, UV Serigrafi, Sıcak Yaldız, Soğuk Yaldız, Rotogravure, Ink Jet ve Dijital Ofset baskı tekniklerine sahiptir. Bu teknikleri ayrı ayrı veya kombine baskı olarak en yüksek kalitede yapar. Doğa Etiket; film, klişe, digital klişe, HD klişe, soğuk yaldız kalıbı ve serigrafi ipeklerini tamamı ile kendi bünyesinde yüksek kalitede üretebilen bölgesindeki nadir firmalardan biridir.

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, her türlü kağıt ve baskı malzemesini, yüksek miktarlarda ve saklama koşullarının optimum olduğu malzeme deposunda stoklayarak, müşterilerinin taleplerini anında karşılar.

Güçlü mali yapısı, yüksek baski kalitesi ve ileri seviyedeki müşteri odaklı hizmet kalitesi ile kısa sürede Türkiye piyasasında lider konuma gelmiştir. 2000’li Yılların başındaki genişleme stratejisi ile bölgesel hizmet veren  bir firma olmayi hedeflemistir. Günümüzde  Doga Etiket, Türkiye’deki konumuna ve başarısına ilave olarak, birçok uluslararası firmanın onaylı global tedarikçisi olmuş ve 20’yi aşkın ülkeye direk ve devamlı ihracat yaparak ciddi bir bölgesel oyuncu konumuna gelmiştir.